Отзыв

Чи любите ви відгуки, тому що їх люблю я?
Я люблю їх читати, розбирати, думати з них.
Відгуки це робочий інструмент у моєму бізнесі.
Ті, кого я консультую, пишуть мені відгуки щомісяця.
І я бачу, що вони засвоїли.
І де їм вийшло добре.
А де треба доопрацювати та покращити.
Відгуки допомагають не лише моїм клієнтам.
Вони допомагають мені.
І бачити краще і ставати ясніше.
Багато хто з них я не публікую.
Занадто багато в них особистого.
Але є відгуки, які не можна приховувати
Ось один із них.
======
«Я зустріла Сергія у 2017 році, коли «впала»… сильно… і «встати на ноги» ніяк не могла. Він допоміг, підтримав. Він був терплячий, наполегливий і за кілька місяців ситуацію вдалося вирівняти і відбудувати все наново. Цього я йому ніколи не забуду, і завжди йому це пригадувати, поки зі мною не станеться старечий склероз :)))

Пройшло 3 роки, і озираючись назад, можу сказати, що зробила і досягла дуже багато чого. Навіть не віриться. Я інша, все інше. І весь цей час Сергій був поряд. Консультував, підказував, вірив. Іноді мені здається, що він вірить у мене більше, ніж я сама.

Він єдина людина, з ким я можу бути гранично відвертою і не боятися, що її рекомендації зашкодять, як це було в 2017, з іншим фахівцем, який «допоміг» мені майже зруйнувати бізнес та своє життя.

Причому він віртуозно вирішує не лише бізнес-завдання, а й особисті. Не забуду нашу передноворічну розмову, яка нарешті поставила на місце питання в особистому житті, яке я років 7 намагалася вирішити тренінгами і з психологами.

Я іноді «провалююся» і зараз, але вже не так критично і ненадовго. Плутаюся, втомлююся, перестаю вірити собі. Але у Сергія в арсеналі завжди є потрібні слова та інструменти, щоб я продовжила свій шлях і не збивалася.

Сергій завжди «в тіні», не хвалиться і не випинає себе. При цьому, я вважаю, робить неймовірне та допомагає іншим стати яскравішим, і нарешті виконати свої бажання.

У мене нарешті є свій дім, улюблене заняття, яке приносить мені самореалізацію та достатньо грошей. Не думаю, що я досягла б за 3 роки цього, без його допомоги та підтримки. Можливо, все це і сталося б зі мною, але мій шлях явно був би довшим, складнішим і травматичним.

Я інша та все інше сьогодні, і це завдяки Сергію! Спасибі!!!»

===============

Любите ли вы отзывы, так как их люблю я?
Я люблю их читать, разбирать, думать над ними.
Отзывы это рабочий инструмент в моем бизнесе.
Те, кого я консультирую, пишут мне отзывы каждый месяц.
И я вижу, что они усвоили.
И где у них получилось хорошо.
А где нужно доработать и улучшить.
Отзывы помогают не только моим клиентам.
Они помогают мне.
И видеть лучше, и становиться яснее.
Многие из них я не публикую.
Слишком много в них личного.
Но есть отзывы, которые нельзя скрывать
Вот один из них.
======
«Я встретила Сергея в 2017 году, когда «упала»…сильно…и «встать на ноги» никак не могла. Он помог, поддержал. Он был терпелив, настойчив и спустя несколько месяцев ситуацию удалось выровнять и отстроить все заново. Этого я ему никогда не забуду, и всегда буду ему это припоминать, пока со мной не случится старческий склероз :)))

Прошло 3 года, и оглядываясь назад, могу сказать, что сделала и достигла очень многого. Даже не верится. Я другая, все другое. И все это время Сергей был рядом. Консультировал, подсказывал, верил. Иногда мне кажется, что он верит в меня больше, чем я сама.

Он единственный человек, с кем я могу быть предельно откровенна и не бояться, что его рекомендации навредят, как это было в 2017, с другим специалистом, который «помог» мне почти разрушить бизнес и свою жизнь.

Причем он виртуозно решает не только бизнес-задачи, но личные. Не забуду наш предновогодний разговор, который наконец поставил на место вопрос в личной жизни, который я лет 7 пыталась решить тренингами и с психологами.

Я иногда «проваливаюсь» и сейчас, но уже не так критично и ненадолго. Запутываюсь, устаю, перестаю верить себе. Но у Сергея в арсенале, всегда есть нужные слова и инструменты, чтобы я продолжила свой путь и не сбивалась.

Сергей всегда «в тени», не хвалится и не выпячивает себя. При этом, я считаю, делает невероятное и помогает другим стать ярче, и наконец исполнить свои желания.

У меня наконец есть свой дом, любимое занятие, которое приносит мне самореализацию и достаточно денег. Не думаю, что я достигла бы за 3 года этого, без его помощи и поддержки. Возможно, все это и случилось бы со мной, но мой путь явно был бы более длинным, сложным и травматичным.

Я другая и все другое сегодня, и это благодаря Сергею! Спасибо!!!»